Hakkımızda

KURUMSAL
HennaPart şirketimiz Konya Organize Sanayi bölgesinde 10000 m²’ lik kapalı alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Dökümhane ünitesi 2500 m² kapalı alandan oluşmaktadır, ayrıca 2000 m² alanda da işleme ünitesi ile faaliyet göstermekteyiz. Döküm ünitemizde gri (GG) ve sfero (GGG) döküm parçaları üretmekte ve döküm parçaların kullanıldığı tüm sanayi kollarına hizmet vermekteyiz.

DÖKÜMHANE
Kum döküm işlemimiz, çok çeşitli alaşımlarda küçük ila orta seri ürünleri başarıyla döküm yapabilmektedir. El kalıphanemizde tek tek döküm yapıyoruz ve büyük üretim çalışmaları için kutusuz, soğuk reçine blok döküm tesisini veya otomatik çekirdek blok kalıplama makinemizi kullanıyoruz.

İŞLEME
CNC işleme proseslerimiz her türlü tornalama, delme, frezeleme ve daha fazlasını içerir. Tüm torna tezgahlarımız ve fikstür seçeneklerimiz, benzersiz gereksinimlerinizi karşılamamızı sağlar. Ayrıca şirket içi sabitleme ve takımlama yapıyoruz ve 3, 4 ve 5 eksenli makinelere sahibiz. Tüm ekipmanlarımız en yüksek kalitededir ve hepsi teknolojik olarak en gelişmiş özelliklere sahiptir.

PAKETLEME
Ambalajlama, ürünün kalitesini yansıtmalıdır ve bir şirketin sloganı, şık ambalajlama yoluyla ürünü raftan çıkarmaktır.

KALİTE KONTROL
En son ölçüm ve test ekipmanı kullanılarak üretilen parçalar için kalite güvence sistemimizi geliştiriyoruz. Sertlik ölçüm cihazı Bu ürettiğimiz parçaların sertliklerinin periyodik testlerinde kullanılır. Ayrıca belirtilen sertliğin ısıl işlemden önce ve sonra sabitlenip sabitlenmediğini doğrulamak için kullanılır. 3B ölçüm ekipmanı Ürettiğimiz parçaların müşterilerin tasarımlarına uygun olup olmadığını ölçmek için kullanılır. Ayrıca, ölçüm verileri tablolarını çıktılamak için de kullanılır.